10 lipca 2020r.

Z przyjemnością informujemy, że do naszego Zespołu specjalistów dołączyła Justyna Kuc-Gratel – lekarz psychiatra, na co dzień pracująca jako lekarz kwalifikujący w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic, w Wojewódzkim Ośrodku Leczenia Uzależnień w Gorzycach oraz w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego. Pani Doktor w CognitivaMed będzie przyjmowała osoby dorosłe oraz młodzież od 15-tego roku życia. W kręgu jej szczególnych zainteresowań pozostają zaburzenia depresyjne i lękowe. Panią Justynę serdecznie witamy w naszym Zespole, a Państwa zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 669 749 791

1 lipca 2020r.

Miło nam poinformować, że do naszego Zespołu specjalistów dołączyła mgr Martyna Jezusek-Stopa – psycholog, aktualnie w trakcie szkolenia rocznego w terapii poznawczo-behawioralnej o specjalności: dzieci i młodzież, prowadzonego przez Szkołę Psychoterapii Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Pani Magister w CognitivaMed będzie pracowała z dziećmi, młodzieżą i młodymi dorosłymi. Będzie również prowadziła poradnictwo psychologiczne i konsultacje dla rodziców. Panią Martynę serdecznie witamy w naszym Zespole, a Państwa zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 788 552 725

1 listopada 2019r.

W zakładce „Materiały dla pacjentów” umieszczono nowy artykuł na temat depresji autorstwa psychologa i psychoterapeuty Magdaleny Kufka. Polecamy!

31 sierpnia 2019r.

CognitivaMed jeszcze bardziej rozszerza dla Państwa zespół specjalistów oraz zakres świadczonych usług. Obecność mgr Michała Naczyńskiego w naszych szeregach umożliwia nam zaoferowanie Państwu możliwości skorzystania z psychoterapii dla dzieci i młodzieży. Z usług mgr Michała Naczyńskiego skorzystać również mogą młodzi dorośli. Wizyty umawiane są pod numerem telefonu ☎️796 097 785.
Doświadczenie zawodowe Michał Naczyński zdobywał w placówkach systemu oświaty (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, szkoły podstawowe) oraz ochrony zdrowia (oddział psychiatryczny dla dzieci i młodzieży)

18 listopada 2018r.

W zakładce „Materiały dla pacjentów” umieszczono nowy artykuł na temat zastosowania terapii poznawczo-behawioralnej dentofobii autorstwa psychologa i psychoterapeuty Alicji Sobik-Lipus.W artykule przedstawiono kliniczną charakterystykę dentofobii, zasad jej różnicowania z innymi zaburzeniami oraz metod pomiaru. Dokonano także opisu czynników etiologicznych i podtrzymujących to zaburzenie oraz procedur, podstaw teoretycznych i badań dotyczących terapii poznawczo-behawioralnej tego problemu. Polecamy!