mgr Dominika Kukułka – psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zdobyła w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym Związku Polskich Kawalerów Maltańskich, Niepublicznym Anglojęzycznym Przedszkolu Montessori Kajtuś oraz w Ośrodku Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Rybniku. Pracowała w projekcie naukowym „Neurosmog”, w którym badano, czy istnieje związek między zanieczyszczeniem powietrza a zmianami w mózgu u dzieci w wieku szkolnym. Obecnie pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rybniku.

Posiada uprawnienia pedagogiczne. Ukończyła szkolenie w zakresie badania neuropsychologicznego dziecka na Uniwersytecie SWPS, kurs całościowej diagnozy i terapii zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży. Posiada certyfikat trenera umiejętności społecznych.

Zajmuje się diagnozą i wsparciem psychologicznym dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Pracuje z dziećmi z zakłóceniami emocjonalnymi, w trudnej sytuacji rodzinnej, z diagnozą spektrum autyzmu oraz ADHD. Prowadzi także grupy dla dzieci w wieku wczesnym szkolnym oraz grupy wsparcia dla rodziców.